Dramaťáčci ze ZUŠ poprvé veřejně na Svatomartinském večeru!!!
Již tento pátek se můžete přijít podívat na historicky první vystoupení žáků našeho lietrárně dramatického oboru. Jejich paní učitelka Denisa Miková s nimi pro vás připravila krátké dramatické pásmo a písničku.
Děti i my se na jejich vystoupení už moc těšíme a srdečně vás zveme :)