ZUŠ FÝDLANT - PRÁCE ŽÁKŮ NAŠEHO VÝTVARNÉHO OBORU V PRAZE
Výběr ze Zlatého pásma z Národní přehlídky výtvarných oborů ZUŠ byl vystaven na Novoměstské radnici v Praze od 2. do 12. října.
Výstava představuje to nejlepší z nejlepšího z několika ZUŠek v republice, které v národním kole ve Šternberku získaly nejvyšší ocenění Zlaté pásmo.
Naše frýdlantská ZUŠKa je zastoupena výtvarným cyklem s názvem Je to ještě krajina? Cyklus několika prací je výtvarnou úvahou nad možnostmi minimalistického pojetí krajiny, abstrahování popisných prvků a vzdušné kompozice. Naše malá škola mezi velkými uměleckými školami z velkých měst obstála víc než dobře!
Za anši školu velice gratulujeme paní učitelce Ivě Sluce a jejím žákům za vynikající práci a úžasnou reprezentaci školy ![]()